Centrum informácií
Centrum informácií

Vitajte v našom Centre informácií (Infocentrum), kde môžete nájsť množstvo užitočných informácií a rád pri výbere tých správnych slúchadiel a headsetov na HiFisluchadla.sk. Vyberte si z nižšie ponúkaných článkov a zistite všetko čo potrebujete.

  • Nenašli ste čo ste hľadali ? Napíšte nám na obchod@hifisluchadla.sk, alebo priamo na našu INFO LINKU: 02/210 110 10
  • Ak hľadáte informácie o spôsobe nakupovania, otázky súvisiace s dopravou a platbou, navštívte sekciu Podpora zákazníkom.


Slúchadlá - technické parametre a špecifikácia

Typy slúchadiel - hľadáte správny typ slúchadiel alebo sa potrebujte zorientovať v ponuke? Na tejto stránke nájdete základné informácie o typoch slúchadiel a ich vlastnostiach.

Konektory JACK a redukcie - základné informácie o používaných konektoroch, možnostiach používania redukcií, ale aj predlžovacích káblov.

Slovník pojmov - prehľad najčastejšie používaných pojmov, ktoré sú vysvetlené aj pre laickú verejnosť. Skôr než sa rozhodnete kúpiť slúchadlá, uistite sa, že rozumiete jednotlivým parametrom.


Recenzie a testy

Recenzie produktov - len na HiFisluchadla.sk nájdete užitočné a praktické informácie o slúchadlách a headsetoch. Našou snahou je poskytnúť tie najdôležitejšie informácie o vlastnostiach produktov a priblížiť ich tak čo najviac k našim zákazníkom.


Vytvorené systémom www.webareal.sk

YTcxN