Úvod »» HI-FI Čistenie LP platne ultrazvukovou práčkou


        

HI-FI Čistenie LP platne ultrazvukovou práčkou

Čistenie LP platne ultrazvukovou práčkou Degritter MKII v predajni Bratislava.

 


0x
Dostupnosť: Na sklade
Číslo produktu: P38051
Výrobca: HI-FI
Naša cena bez DPH : 2,49 €
Naša cena s DPH (20 %):
2,99 €

Popis

​Do našej predajne v Bratislave sme zaobstarali Degritter, ultrazvukovú čističku. Ponúkame vám službu čistenia vašich milovaných vinylových platní, aby vydržali čo najdlhšie.
  • Zlepší zvukový prejav nahrávky
  • Predĺži životnosť prenosky
  • Šetrí vinylové platne
  • Uvedená cena platí za vyčistenie (opratie) jednej LP platne

V cene každého vyčistenia LP platne máte zahrnutý aj vnútorný antistatický obal. Čistenie vinylov najlepšou ultrazvukovou práčkou na trhu Degritter MKIIPonúkame vám službu čistenia vašich milovaných vinylových platní, aby vydržali čo najdlhšie.


Ultrazvukové čistenie týmto prístrojom funguje tak, že sa v kúpeli so špeciálnou tekutinou vytvorí veľké množstvo mikroskopických bublín. Ide o jav nazývaný kavitácia.

Bubliny sú vytvorené vysokofrekvenčnými tlakovými vlnami pohybujúcimi sa cez vodu. Každá bublina, ktorá sa počas procesu vytvorí a zasa praskne uvoľňuje energiu a spôsobí nepatrné vodné prúdy.


Kombinácia týchto účinkov dôkladne vyčistí všetky povrchy platní až na mikroskopickú úroveň. Degritter je primárne nastavený pre platne vo veľkosti 12" (30,48 cm)

Pri čistení vynilov odporúčame vymeniť aj vnútorný a vonkajší obal, aby celkový efekt bol čo najúčinejší a najdlhšie vydržal. Výmena vnútorného obalu (fólie) je nutné minimum.

Nechcete predsa vyčistenú platňu vložiť do fólie, na ktorej je prach či iné nečistoty.


Čistenie jednej platne trvá cca 8 minút, takže jeden alebo dva kusy vám vyčístíme na počkanie a pri väčšom množstve sa prosím vopred dohodnite s našim tímom v predajni.

* Čistenie platní je výlučne osobne na predajni v Bratislave.

Pri škrabancoch na LP platni ultrazvukové čistenie neodstráni škrabanec.Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTE1YmF